Waberer’s Karrier

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

AUTÓSZERELŐ

Feladatok

  • Kamionjaink rendeltetésszerű használatának műszaki feltételeit biztosító gépjárműfenntartó tevékenység elvégzése;
  • Karbantartói, műszaki állapotvizsgálati, hibakeresési és hibaelhárítási, beállítási és felújítási műveletek ellátása.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség, szakmunkás bizonyítvány megléte elengedhetetlen feltétel;
  • Gyakorlati ismeretek;
  • Műszakos munkarend vállalása;
  • Erkölcsi bizonyítvány;
  • Fizikai terhelhetőség (közepes szintű fizikai megterheléssel járó munka!).

Előnyt jelent

  • C, E kategóriás jogosítvány;
  • Kamionszerelésben szerzett tapasztalat (MAN, Volvo, DAF);
  • Speciális diagnosztikai műszerek, berendezések és hibakód olvasók ismerete;
  • Több éves szakmai tapasztalat.

Szükséges kompetenciák

  • Megbízhatóság;
  • Pontos és precíz munkavégzés;
  • Önállóság;
  • Rugalmasság.

Amit a Waberer's kínál

  • Stabil munkahely;
  • Bejelentett munkaviszony;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Magas színvonalú szakmai környezet;
  • Folyamatos képzés.

Állás adatai

Állás azonosító: 2485
Pozíció megnevezés: AUTÓSZERELŐ
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Szakmunka
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2019.02.28.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: AUTÓSZERELŐ