Waberer’s Karrier

A WABERER’S Cégcsoport Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási cégcsoportjának tagja a Waberer’s – Szemerey Logisztika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Autóvillamossági szerelő - Nagykőrösi út

Feladatok

  • Tehergépjárművek elektromos berendezéseinek bemérése, javítása, karbantartása
  • Kamionok valamennyi villamos és elektronikus egységére vonatkozó műszaki állapotvizsgálat
  • Hibafeltárási és hibaelhárítási, valamint beállítási és felújítási műveletek elvégzése

Elvárások

  • Autóvillamossági szerelő végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítástechnikai ismeretek
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Pontos, precíz, munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit a Waberer's kínál

  • Stabil munkahely
  • Kiszámítható, fix bérezés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem

Ami a pályázathoz szükséges

  • Kérjük,küldje el bérigénnyel megjelölt önéletrajzát!

Állás adatai

Állás azonosító: 2631
Pozíció megnevezés: Autóvillamossági szerelő - Nagykőrösi út
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Fuvarozás / Szállítmányozás / Logisztika
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2020.03.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Autóvillamossági szerelő - Nagykőrösi út