Waberer’s Karrier

A Waberers- Szemerey Logisztika Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörben:

AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ - XXIII. kerület

Feladatok

  • Tehergépjárművek elektromos berendezéseinek bemérése, javítása, karbantartása.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány,
  • Számítástechnikai ismeretek.

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Szükséges kompetenciák

  • Pontos, precíz, minőségi munkavégzés.

Amit a Waberer's kínál

  • Stabil munkahely,
  • Kiszámítható, fix bérezés,
  • Bejelentett munkaviszony,
  • Versenyképes jövedelem.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Kérem küldje el önéletrajzát.

Állás adatai

Állás azonosító: 2631
Pozíció megnevezés: AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ - XXIII. kerület
Munkavégzés helye: Pest megye
Szakterület: Fuvarozás / Szállítmányozás / Logisztika
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2019.09.06.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ - XXIII. kerület