Waberer’s Karrier

A Waberer's- Szemerey Logisztika Kft. munkatársát keresi!

Belföldi gépjárművezető CE kategória BILK LOGISZTIKAI KÖZPONT

Feladatok

  • Országos áruterítés hűtős vagy ponyvás szerelvénnyel
  • Telephely: BILK Logisztikai Központ
  • Tehergépkocsikkal kapcsolatos adminisztráció ellátása
  • A szállítandó áru rakodása elektromos vagy kézi békával

Elvárások

  • CE kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • PÁV I, II, vagy III
  • Digitális gépkocsivezetői kártya
  • Két műszakos napi bejárós vagy egy műszakos hetelős munkavégzés vállalása
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • 3 hónap nyerges vagy tandemes vagy forgózsámolyos tapasztalat

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Megbízhatóság
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Önállóság

Amit a Waberer's kínál

  • Stabil munkahely
  • Bejelentett munkaviszony
  • 0-24 órás szerviz szolgálat, fiatal-modern flotta
  • Két műszakos, napi bejárós vagy egy műszakos, hetelős munkavégzés

Ami a pályázathoz szükséges

  • Szívesen lenne csapatunk tagja? Hívja a 06-20/524-0898-as telefonszámot vagy jelentkezzen karrier oldalunkon!

Állás adatai

Állás azonosító: 2470
Pozíció megnevezés: Belföldi gépjárművezető CE kategória BILK LOGISZTIKAI KÖZPONT
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Fuvarozás / Szállítmányozás / Logisztika
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2019.08.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Belföldi gépjárművezető CE kategória BILK LOGISZTIKAI KÖZPONT