Waberer’s Karrier

A Waberer's- Szemerey Logisztika Kft. munkatársát keresi!

Belföldi gépjárművezető - Gázpalackszállítás - Algyő

Feladatok

  • Gázpalack szállítás
  • Tehergépkocsikkal kapcsolatos adminisztráció ellátása
  • Szállítandó áru rakodása

Elvárások

  • C vagy C+E kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • PÁV II
  • Digitális gépkocsivezetői kártya
  • II.osztályú darabárus ADR vizsga
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Napi bejárós, egy műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Algyői vagy környéki lakhely
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Nyerges szerelvényen szerzett tapasztalat
  • Heti pár napra is várjuk kollégáinkat!

Szükséges kompetenciák

  • Megbízhatóság
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Önállóság

Amit a Waberer's kínál

  • Stabil munkahely
  • 0-24 órás szerviz szolgálat, fiatal-modern flotta

Ami a pályázathoz szükséges

  • Szívesen lenne csapatunk része, hívja a 06-20/524-0898-as telefonszámot vagy jelentkezzen karrier oldalunkon!

Állás adatai

Állás azonosító: 2756
Pozíció megnevezés: Belföldi gépjárművezető - Gázpalackszállítás - Algyő
Munkavégzés helye: Csongrád megye
Szakterület: Fuvarozás / Szállítmányozás / Logisztika
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2019.02.28.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Belföldi gépjárművezető - Gázpalackszállítás - Algyő