Waberer’s Karrier

A WABERER’S Cégcsoport Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási cégcsoportjának tagja a Waberer’s – Szemerey Logisztika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Elszámoltatási Adminisztrátor - BILK Logisztikai Központ

Feladatok

  • Logisztikai folyamataink adminisztratív támogatása
  • Adatok rögzítése és kezelése
  • Jelentések és riportok készítése
  • Vezetők munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás a sofőrökkel
  • Egyéb napi szintű adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Szorgalom és elkötelezettség
  • Befejezett középfokú tanulmányok
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Két műszakos munkarend vállalása (5:30-14:00, 13:30-22:00)

Előnyt jelent

  • Logisztikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Precizitás, pontosság
  • Terhelhetőség

Amit a Waberer's kínál

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés, széleskörű tapasztalatszerzés lehetősége
  • Nagyvállalati munkakörnyezet

Ami a pályázathoz szükséges

  • Kérjük, küldje el bérigénnyel megjelölt önéletrajzát!

Állás adatai

Állás azonosító: 2841
Pozíció megnevezés: Elszámoltatási Adminisztrátor - BILK Logisztikai Központ
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Adminisztráció / Irodai munka
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2020.03.20.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Elszámoltatási Adminisztrátor - BILK Logisztikai Központ