Waberer’s Karrier

A Waberer’s-Szemerey Logisztika Kft. (WSZL) Magyarország első számú logisztikai szolgáltatója, legyen szó raktárlogisztikáról vagy áruszállításról. A következő pozícióba keressük jövendőbeli munkatársunkat:

Flottaoperátor - Konténer üzletág

Feladatok

  • 30-40 konténerszállító szerelvény vezénylése napi szinten;
  • Kapcsolattartás a megbízóval és a diszpécserekkel,
  • Fuvarok nyomon követése, optimalizálása;
  • Árajánlatok kiadása;
  • Gépjárművek futásteljesítményének a leghatékonyabb kihasználása;
  • Tankolások nyomon követése, fogyasztási normatíva betartatása.

Elvárások

  • Befejezett középfokú tanulmányok;
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Szakmában eltöltött 1-2 éves tapasztalat.

Előnyt jelent

  • Logisztikai végzettség;
  • Angol nyelv alapfokú ismerete.

Szükséges kompetenciák

  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Proaktív, rugalmas hozzáállás;
  • Jó stressz tűrő képesség;
  • Csapatszellem.

Amit a Waberer's kínál

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Barátságos, jó hangulatú légkör.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Kérem küldje el önéletrajzát!

Állás adatai

Állás azonosító: 2527
Pozíció megnevezés: Flottaoperátor - Konténer üzletág
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Fuvarozás / Szállítmányozás / Logisztika
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2020.12.07.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Flottaoperátor - Konténer üzletág