Waberer’s Karrier

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

KARBANTARTÁS TERVEZŐ

Feladatok

  • A gépjárműjavítás és a javításra jelentés során felmerült adminisztrációs munkák elvégzése;
  • Munkafelvétel, számlázás, számlák továbbítása, elemzések, riportok készítése;
  • A Waberer's Műszaki Igazgatóságának működése során felmerülő, a javítással kapcsolatos adminisztrációs tevékenység elvégzése, naprakész állapotban tartása;
  • Az ügyviteli rendszerben összegyűjtött adatokból havi riportok, elemzések készítése;
  • Az elemzések alkalmával feltárt problémákra megoldási javaslatok készítése, bevezetése;
  • A bevezetett intézkedések működésének ellenőrzése;
  • Havi karbantartási ütemterv készítése, továbbítása a társterületek felé;
  • Az integrált ügyviteli rendszer kulcs felhasználóként való működtetése;
  • A műszaki igazgatóság adatbázisának kezelése, a szervíz munkájával és a járműjavítással kapcsolatos kimutatások készítése és elemzése;
  • Fejlesztési projektek koordinálása, támogatása.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség;
  • Autó és szerviziparban szerzett minimum 1 éves tapasztalat;
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek;
  • Magas fokú Excel ismeret.

Előnyt jelent

  • SAP tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány.

Szükséges kompetenciák

  • Elemző képesség;
  • Pontosság, precizitás;
  • Határozottság és stressztűrés;
  • Önálló munkavégzésre való képesség.

Állás adatai

Állás azonosító: 2521
Pozíció megnevezés: KARBANTARTÁS TERVEZŐ
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Szakmunka
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2017.12.15.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: KARBANTARTÁS TERVEZŐ