Waberer’s Karrier

A WABERER’S Cégcsoport Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási cégcsoportjának tagja a Waberer’s – Szemerey Logisztika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Műszakvezető - BILK Logisztikai Központ

Feladatok

  • A friss áru raktár napi munkafolyamatainak meghatározása és a dolgozók irányítása
  • A friss áru raktári folyamatok ellenőrzése és betartatása
  • Komissiózás és készletellenőrzés megszervezése
  • Együttműködés, kapcsolattartás a raktárvezetővel és az adminisztrációval
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum 3 év friss áru területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent

  • Vezetői tapasztalat logisztikai, raktározási területen

Szükséges kompetenciák

  • Precizitás, pontosság, saját munkára való igényesség
  • Logikus gondolkodás, jó problémafelismerő és megoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség, terhelhetőség

Amit a Waberer's kínál

  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör

Ami a pályázathoz szükséges

  • Kérjük, küldje el bérigénnyel megjelölt önéletrajzát!

Állás adatai

Állás azonosító: 2355
Pozíció megnevezés: Műszakvezető - BILK Logisztikai Központ
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Fuvarozás / Szállítmányozás / Logisztika
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2020.04.03.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Műszakvezető - BILK Logisztikai Központ