Waberer’s Karrier

A WABERER´S Cégcsoport Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási cégcsoportjának tagja a Waberer´s-Szemerey Logisztika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Targoncás - Győr

Feladatok

  • Sorkiszolgálás 5 tonna alatti targoncával

Elvárások

  • OKJ-s targoncavezetői engedély (vezető üléses(3324), vezető állásos(3313), gyalog kíséretes (3312))
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Pontosság
  • Csapatjátékos jellem

Amit a Waberer's kínál

  • Teljes munkaidős állás
  • Hosszú távú lehetőség
  • Stabil munkahely, biztos háttér, kiszámíthatóság

Ami a pályázathoz szükséges

  • Érdeklődni a +36 30 864 0897 telefonszámon lehet.

Állás adatai

Állás azonosító: 2573
Pozíció megnevezés: Targoncás - Győr
Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Szakterület: Szakmunka
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2020.04.03.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Targoncás - Győr